© 2019-2023, Powered by Spider Design

Restauracja Stara Winiarnia

Wisła, ul. Kopydło 117
+48 696 288 786 / 518 719 131

Zapraszamy Państwa do miejsca wyjątkowego – Starej Winiarni, restauracji, gdzie kreatywni kucharze łączą elementy kuchni tradycyjnej z najnowszymi trendami kulinarnymi, a technika sous vide czy kuchnia molekularna podwyższają wykwintność podawanych dań. Doznania kulinarne, których Państwo na pewno doświadczą będą bez wątpienia naszym największym atutem i zarazem celem, który przyświecał powstaniu restauracji Stara Winiarnia.

Oprócz stałej karty menu można znaleźć u nas dania sezonowe, które opisujemy w dodatku “Szef kuchni poleca”. W Starej Winiarni w Wiśle zaskoczy Państwa również bogate, klimatyczne wnętrze – kamienne ściany oraz oryginalne, zmieniane sezonowo dekoracje zachwycają niejednego wymagającego klienta.

W okresie zimowym specjalnie dla naszych gości rozpalamy palenisko, które dodatkowo wzbogaca nasz niepowtarzalny wystrój. W okresie letnim zaś zapraszamy na zewnątrz, gdzie wykwintne kulinaria dodatkowo wzbogaci szum wodospadu oraz przepięknie ukwiecony ogród, dlatego Stara Winiarnia to bez wątpienia idealne miejsce zarówno do spotkań biznesowych jak i na romantyczną kolację.

Więcej informacji o restauracji znajdą Państwo na stronie internetowej.
Przytulnie, dobre jedzenie, powtarzalne smaki-to najważniejsze. Idealne miejsce na obiad po nartach. Wracamy tam przynajmniej raz w sezonie.

— Robert Czajka

Opinia z Google

Wystroj przytlaczajacy ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu, klimatyczne miejsce. Osoby narzekajace na kurz chyba chodziły po ścianach bo ja wraz z dziewczyną takowego nie widzieliśmy.
Polecamy pizze i olbrzymie hamburgery. Ceny bardzo przystępne i duży wybór, obsługa też bardzo miła. Kelnerzy sami wychodzą z propozycjami dań.
PS: Restauracja schowana za Karczmą u Karola.

— YoshiPoPolsku

Opinia z Google

Dziś byliśmy po raz 3. Nic od ostatniego razu się nie zmieniło się ze smakiem. Pyszny żurek w chlebie ! Oraz smażony ser i pomidorowa. Porcje ogromne! Wrócimy przy kolejnej wizycie 🙂

— Dominika Szyguła

Opinia z Google

Bardzo ładne wnętrze, dobra obsługa, szybka realizacja zamówień i przede wszystkim niesamowicie pyszne jedzenie! Polecam

— Karol Konieczny

Opinia z Google

Jedzenie po prostu PRZEPYSZNE. Dodatkowo świetna obsługa i ciekawy, klimatyczny wystrój. Zdecydowanie polecam!

— sandrusia1118

Opinia z Google

Świetne miejsce na obiad czy kolację. Klimat, gust i atmosfera wyjątkowa. Cenowo całkiem spoko i normalnie, jakość wysoka. Polecam.

— Mariusz Dziq Kenotpil

Opinia z Google